Op. Dr. Nejdet Gökçınar'ı Covid-19 pandemi nedeniyle kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içindeyiz
![](/storage/wink/images/BMMgz3F7EPc6owYEX6LgnMYVtfHKns6HBWk31Ll8.png)
Değerli meslektaşımız, Op. Dr. Nejdet Gökçınar'ı Covid-19 pandemi nedeniyle kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içindeyiz. Bir süredir Ankara GATA'da yoğun bakımda tedavi görmekteydi. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve oftalmoloji camiamıza başsağlığı, sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.